Roza Lati është një nga femrat më të komentuara të momentit.

Moderatorja e njohur, krahas angazhimeve në emisionin e saj të përjavshëm ‘Why Not’ nuk e lë anash jetën e natës.

Edhe këtë vikend ajo u argëtua pafund me miqtë e saj derisa në maksimumi ishte kujdesur edhe për dukjen.

Në një fustan të bardh, prezantuesja e njohur dukej seksi dhe tejet joshëse./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË