Nuk ka femër që mund t’i bëjë konkurencë Lolës.

Lola Haradinaj me fizikun e saj po vazhdon të jetë femra me një stil tejet unik, duke u shfaqur çdo herë e më e veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo gjithmonë ka rrëmbyer vëmendjen duke u shquar si një prej bashkëshorteve më atraktive të politikanëve.

Edhe sot, në fustanin që ka veshur Lola ekspozon linjat e saj perfekte.

Në fustan të zi, dhe me një rregullim perfekt ajo i jep dritë pamjes që ka pozuar. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË