Të nxira dhe me ndihmën e filtrave që i bëjnë të duken perfekte, fotot e shkrepura nga paparazzi i “Panorama Plus” tregojnë se Instagrami është një tjetër realitet.

Ndërkohë që shumë këngëtare e artiste akuzohen për përdorim fotoshopi, në jetën reale figura e tyre mund të jetë tërësisht ndryshe.

Nën shënjestër këtë radhë kanë qenë këngëtaret Beatrix Ramosaj dhe Samanta Karavella.

Këngëtaret duken tërësisht të çlirëta teksa shijojnë pushimet.

Ajo që bie në sy janë disa kilogramë më shumë se nga çfarë ekspozojnë në rrjetet sociale.

MUND TË JU PËLQEJNË