Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Shyhrete Behluli është shumë me fat.

Ekzistojnë shumë arsye për këtë konkuzion, disa nga të cilat primare dhe të nevojshme për secilin njeri, shkruan “Kosovarja”.

Shëndeti, fama, respekti e sidomos dashuria e përkhrahja e familjes, elemnte këto që e bëjnë jetën e bukur dhe të kënaqshme.

E Shyhretja ka fatin që posedon të gjitha këto, që njëkohësisht i japin vullnet e energji për ti dhënë publikut më të mirën.

Ndërkohë që të famshmit preokupohen se ku e kush më mirë i rregullon, Shyhretja e ka lluksin që ka vajzat ato të cilat kujdesen vazhdimisht për paraqitjet skenike.

Pamja e saj që rrezaton çdoherë bukuri është meritë e vajzave që bëjnë ‘gjithçka’ që nëna e tyre të duket elegante dhe me stil.

Por tani në këtë imazh vështirë të dallohen, është më ere Shyhretja apo Gresa?!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË