Një emër i njohur për publikun mbarëshqiptarë.

Agnesa Vuthaj konsiderohet ndër femrat më të bukura shqiptare, tërheqëse dhe tepër e këndshme, shkruan “Kosovarja”.

Bukuria e saj është e asaj natyre që çdo ditë ripërtërihet, duke ia shtuar hijeshinë edhe më tepër.

Agnesa ka arritur sukses të madh në fushën e saj duke qenë pjesë e spektakleve të ndryshme bukurie, dhe fytyra e shumë kompanive për reklamimin e produkteve të tyre.

E pavarësisht famës së saj, Agnesën rrallë e kemi parë të shfaqet provokative apo me veshje joshëse. Gjithmonë është munduar që me natyralitetin e saj të marrë vëmendje të madhe.

Ndërkohë që nga pushimet ajo së fundi është shfaqur në bikini, fotografi kjo e cila ka marrë vëmendje.

E duke qenë se është aktive në rrjetet sociale ajo nuk ka hezituar që edhe këtë imazh ta ndajë me publikun. Me bikini duke pirë kafe Agnesa shfaqet plotë ëmbëlësi dhe sharm./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË