Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Ditë më parë, asaj iu publikua një video private me ish-të dashurin, e kjo gjë e preki mjaftë shumë Arbenitën.

Në postimin e saj të fundit ajo po duket paksa e lodhur.

MUND TË JU PËLQEJNË