Gresa Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se në ҫfarë gjendje ka shkuar në punë./ORAinfo/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË