Bebe Rexha njihet si person pa komplekse.

Bebe Rexha është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat shumë shpesh publikon fotografi të reja.

Së fundi, ajo postoi fotografi nga prapaskenat e një prej koncerteve të saj, ku provokoi me një veprim.

Teksa pozoi mbi mjeteve të ekipit të saj, Bebe ngriti gishtat e mesit dhe tha “Sepse unë mundem”.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Bebe Rexha është “You Can’t Stop the Girl”, njëherësh kolonë zanore e “Maleficent 2”. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË