Albatrit Muqiqi ka gjetur pak kohë për të shkuar në pushime me bashkëshorten.

Përkundër angazhimeve të shumta, këngëtari Albatrit Muqiqi ka gjetur kohë për pushime.

Albatrit Muqiqi me foton e shpërndarë ka zbuluar se shteti turk është vendi ku po i kalon pushimet me bashkëshorten e tij Egzonën.

Në ‘Instastory’ Muqiqi shihet tek njëri nga pazaret më të frekuentuar, ai ‘Misir çarsisi’. Foto nuk kanë munguar edhe nga Egzona.

Sa i përket projekteve muzikore, ai i fundit nga Albatriti titullohet ‘Nuk E Meriton’ dhe ka arritur shifrën e një milion klikimeve në kanalin zyrtar në Youtube./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË