Ka hyr suksesshëm në botën e rep-it dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Rep-artistja Loredana Zefi tashmë është një emër i njohur jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe në Evropë.

Teksa po përgatit projekte të reja, Loredana nuk heziton që herë pas here të bëj ndryshime edhe në pamjen e jashtme.

Këtë herë ajo u shfaq me flokët të gjata bionde me një shami të vendosur në kokë.

“Nëna e repit”, ka shkuar Loredana në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë që ditë më parë, Loredana fitoj çmimin ‘Swiss Act’ në eventin e njohur ‘MTV EMA’./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË