Modelja e suksesshme shqiptare Emina Cunmulaj sot feston katër vjetorin e martesës.

Në këtë ditë të veçantë për ta, ai ka uruar bashkëshortin, teksa ka publikuar disa fotografi nga dasma e tyre.

“Dashuria ime, gëzuar përvjetorin. Katër vite dhe dy vajza të mrekullueshme. Jeta është e bukur… Psssstttt, le të bëjmë edhe një tjetër”, shkruan Emina.

Emina Cunmulaj dhe biznesmeni iraniano-amerikan Sam Nazarian janë të martuar në vitin 2015.

Ata janë prindër të dy vajzave./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË