Aktori dhe shkrimtari Çun Lajçi po vazhdon ta vuajë vajzën e tij, Bubulinën.

Ai çdo ditë në rrjete sociale ndanë poezi, rrëfime e fotografi të dhimbshme, por edhe kujtimi gëzimi me të bijën e tij të vetme që ndërroj jetë vitin e kaluar, shkruan Indeksonline.

Madje aktori të gjitha këto i ka përshkruar në një përmbledhje, libër ky që do të publikohet më 20 nëntor në orën 12:00 në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës.

“Bubulinë, ti letër e palexume”, mban titullin libri që përmbledh letra e kujtime, që ai ka vendosur t’i ndajë me të tjerët pikërisht në një vjetorin e vdekjes së Bubulinës.

MUND TË JU PËLQEJNË