Këngëtarja bukuroshe, Adelina Tahiri, është vendosur plotësisht në qendër të vëmendjes që nga martesa me avokatin milioner nga Maqedonia. Por, qëkur u bë nënë, la pas krahëve edhe karrierën e saj muzikore.

Mirëpo, tash është rikthyer dhe është me dy këmbë në muzikë, pasi sapo ka lansuar këngën me titull “Përgjithmonë”.
Në verë flasim me Adelinën për gjërat e verës.

Për më shumë, lexoni në këtë numër të revistes “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË