Këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli edhe pse ka vite që është aktive në skenën muzikore ajo çdo ditë e më shumë vetëm po rinohet.

Ka një stil të veçantë, që paraqitet gjithmonë e kompletuar dhe mjaft e zonja, shkruan “Kosovarja”.

Këto tipare të veçant, shihet që ajo i kishte prezente edhe në rininë e saj.

Në çdo foto që publikon kur ishte në moshë të re Shyhreti befason me pamjen.

Edhe në këtë foto të fundit, këngëtarja shkëlqen me fustanin e thjeshtë që e ka të veshur.

Shyhretja si at’here e si tani, edhe në këtë moshë me shumë pak ndryshime në pamjen fizike. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË