Është ndër këngëtaret së fundmi më të komentuara për jetën e saj private, lidhur me të gjitha detajet që ajo shpalosi në intervistat që realizoi, shkruan Kosovarja.

Pavarësisht spekulimeve, ajo dita ditës po e dëshmon se është tejet e lumtur dhe fjalët e të tjerëve nuk po i ndikojnë.

U përfol shumë martesa, por edhe detajet tjera, në veçanti luksi në të cilin jeton Adelina.

E një gjë shihet, se jo vetëm orenditë, por edhe enët në shtëpinë e saj janë të dekoruara me ari.

Vërtetë mahnitëse./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË