Këngëtarja e njohur Nora Istrefi, është një nga emrat më të përfolur të shoubizit në vend, kjo edhe për shkak të jetës së saj private, shkruan “Kosovarja”.

Nora, këngëtarja e shumë hiteve, së fundi është shumë aktive në rrjete sociale, sigurisht si femër e vetme.

Siç dihet, lidhja e Nora Istrefit me Robert Berishen ka marrë fund, për arsye që ende nuk janë bërë të qarta.

Ndonëse po flitet se Istrefi dhe Berisha kanë krijuar lidhje të tjera, burime të afërta me ish çiftin thonë se ata ende jetojnë nën një kulm, në shtëpinë e tyre në “Marigona Rezidencë”, shkruan “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË