Tayna e paska trashëguar bukurinë nga nëna e saj.

Reperja e njohur për një periudhë të shkurtër ka arritur që të jetë emri më i përfolur në mediat rozë.

Ajo me projektet e saj po vazhdon suksese të shumta dhe nuk po ndalet, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë gjithmonë aktive në rrjete sociale, Tayna shpesh herë publikon imazhe edhe nga jeta private e saj.

Së fundmi ajo ka hedhur një imazh me personin më të rëndësishëm, nënën e saj.

“Nëna ime, gruaja më e bukur në planet”, ka shkruar reperja në mbishkrimin e imazhit.

Që të dya po duken tërheqëse dhe mjaft të bukura në këtë imazh. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË