Këngëtari i njohur i skenës muzikore po e shijon diellin së bashku me gruan.

Nexhat Osmani është një ndër personat që adhurohet shumë për zërin dhe këngët që I ka lansuar deri më tani, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse i angazhuar mjaft shumë, përkushtimin dhe kujdesin ndaj familjes Nexhati nuk e lë anash.

Në këtë ditë me diell, ai shfaqet me gruan e tij.

Këto momente çifti kanë shkrepur një foto mjaft të bukur dhe kanë ndarë për ndjekësit në Instagram.

Ndryshe, dyshja janë prindër të tre fëmijëve. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË