Diona Fona është njëra ndër artistet më simpatike të estradës.

Përveç projekteve muzikore, dukja e saj është ajo që pothuajse gjithnjë komentohet nga shtypi rozë, shkruan lajmi.net

Meqë është aktive në rrjetet më të frekuentuara sociale, Fona shpesh publikon imazhe dhe video të ndryshme për ndjekësit e saj.

E në këtë imazhin e fundit që solli, Diona shfaqet tejet atraktive nga dhoma teksa bën disa lëvizje provokuese.

“Vallëzim”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore që pritet t’i lansojë në ditët në vijim.

MUND TË JU PËLQEJNË