Energjike, e harshme dhe mjaftë e guximshme. Kujt më shumë se këngëtares Yllka Kuqi i shkojnë këto epitete.

Është njëra ndër fytyrat publike që komentohet shumë për stilin dhe elegancën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Përveç që është aktive në karrierën e saj muzikore, Yllka Kuqi është e pranishme dhe shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo është një femër që eksperimenton si me flokë ashtu edhe me veshje.

Se çfarë kombinimi ka bërë sot, ajo na tregon përmes një instastory.

Nga koka tek këmbët, Yllka ka xhiruar vetën duke treguar fustanin e verdhë e sandalet e pembe./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË