Kumrie Mustafa dhe Besim Krasniqi janë çifti i njohur që përveç që ia shprehin dashurinë njëri-tjerit përmes këngëve të kënduara së bashku, nuk hezitojnë të bëjnë edhe veprime tjera për ta dëshmuar.

Dy këngëtarë,dy bashkëshort e prindër të mrekullueshëm, shkruan “Kosovarja”.

Çifti janë shembull për respektin dhe dashurinë që e shfaqin për njëri tjetrin.

Edhe dita e të dashuruarve ishte e veçantë për ta. Nga Kroacia në Itali, ata shijuan momentet më të mira bashkë.

E nga atje nuk munguan imazhet që sollën për dashamirësit që ndjekin aktivitetet e tyre./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË