Albertina Krajkova është emër i njohur në mediat rozë, që nga dita kur ajo u martua me djalin e Afrim Muqiqit, shkruan “Kosovarja”.

Ajo si gjithë fytyrat e njohura është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë momente të ndryshme nga jeta private.

Së fundmi, ajo publikoi një imazh mjaft me domethënie.

Ajo na prezantoi me veturën e saj superluksoze, të cilën sapo e ka blerë. Bëhet fjalë për një veturë të tipit BMW.

Por, nuk dha detaje më shumë e ka pranuar dhuratë apo jo.

Kujtojmë, Albioni dhe Albertina kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në muajin korrik dhe organizuan një ceremony madhështore. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË