Është mjaft e zonja.

Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare.

Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një mashkull, që duket se është një koleg i saj i cili po e shoqëron në ҫdo aheng./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË