Si kurrë më parë, janë ndër femrat më të komentuara, dhe më të dashura për publikun.

Bëhet fjalën për treshen e famshme tanimë, Learta Jakupi, Drita Jakupi dhe Neca Tërnava, shkruan Kosovarja.

Ato përcillen pothujase në çdo hap që bëjnë, dhe nuk e kanë fare problem që të ndajnë momente me njëra tjetrën.

Ishte Neca, ajo që publikoi një fotografi me vjehrrën dhe kunatën e saj, në njërën nga kinematë e kryeqytetit.

Si gjithherë edhe këtë radhë ato dukeshin mjaft në formë të mirë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË