Era Istrefi së fundi ka udhëtuar në Paris, ku edhe po merr pjesë në Javën e Modës që po mbahet atje.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat u shfaq e veshur tërësisht në të zeza dhe dukej shumë elegante.

Teksa po shijonte një gotë shampanjë, Era realizoi një video, me të cilën tregoi pak edhe ambientin ku po mbahet eventi.

Për ndryshe, Java e Modës në Paris këtë vit ka filluar më 23 shtator dhe do të vazhdojë deri më 1 tetor.

MUND TË JU PËLQEJNË