Bukuroshja shqiptare, Angela Martini, është çdo herë kryetemë e mediave rozë sa herë që sjell diçka.

Ani pse nuk është e angazhuar në ndonjë projekt, Martini çdo herë po është në fokus të vëmendjes, dhe realisht është edhe ajo çfarë kjo ka dëshiruar gjithmonë, shkruan Kosovarja.

Ajo është jashtë vendit, por aktualizimi i saj me fotosesione e poza nga më të ndryshmet nuk po mungojnë aspak, të cilat edhe po e titullojnë si modelen më atraktiv e shqiptare.

Ndonëse është kështu ajo sot ka pozuar dhe ka provokuar pafund, duke vënë në pah më shumë të pasmet dhe gjoksin, ku edhe dukej mjaft joshëse dhe e bukur. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË