Ajo është e njohur si një nga këngëtaret më sensuale amerikane, edhe pse tashmë ka 40 vite.

Dhe Nicole Scherzinger edhe këtë herë ka arritur të sigurojë vëmendjen e të gjithëve, derisa ka vënë në pah linjat trupore gjatë pushimeve të saj në Capri të Italisë.

E në pushimin e saj, zeshkania me bikini ka treguar format atraktive dhe gjoksin të admirueshëm, çka tregon se mosha është vetëm numër për të.

Scherzinger hoqi të gjithë aksesorët dhe shihet se nuk ka vënë makijazh në fytyrën e saj, pamja e së cilës është tejet në formë.

Këngëtarja tash e sa kohë publikon imazhe dhe video të ndryshme nga palestrat që dëshmojnë se pa punë nuk mund të kesh një trup për zili.

Sa i përket jetës private, Nicole thuhet se ka përfunduar lidhjen me tenistin bullgar Grigor Dimitrov, dhe para tij ishte në lidhje me pilotin e Formula 1, Lewis Hamilton.

MUND TË JU PËLQEJNË