Këngëtarja e njohur amerikane, ish e dashura historike e kampionit të F1, Lewis Hamilton, ka rënë sërish pre e hackerave.

Vetëm një muaj pasi hakerat i publikuan në rrjet një video intime me ish partnerin, dikush i ka vjedhur llogarinë në Instagram dhe i ka publikuar një foto-montazh.

Në kolazh shfaqet fytyra e Scherzinger ngjitur me trupin e një modeleje thuajse të zhveshur.

Krahas fotos ishte shkruar: “Ju dua të gjithëve”.

Postimi qëndroi 20 minuta në faqen e këngëtares dhe më pas u fshi.

MUND TË JU PËLQEJNË