Dimri po afron dhe temperaturat e ulta tashmë janë prezente.

Ju duhet më shumë vitamine C për tu mbrojtur nga gripi. S

hega është e pasuruar me antioksidant dhe siguron 40% të dozës ditore të vitaminës C që është e nevojshme plus limoni dhe portokalli gjithashtu.

Vendosni të gjithë përbërësit në blender dhe i perzieni për 30 sekonda.

Përbërësit

8 gjethe spinaq

1 filxhan shege

1 banane

½ limoni i shtydhur

1 filxhan leng portokalli

1 lugë fara liri

Ujë deri në shenjen max

MUND TË JU PËLQEJNË