Emri saj lakohet mjaft shpesh në mediat rozë. Arsyje për këtë fillimisht ishte lidhja me reperin Majk, e tani Majlinda ka krijuar emër e famë të veten.

Por, nuk është arsye e vetme veç ish lidhja me reperin e njohur ato që e bënë të famshme Majlindën, bukuria që posedon modelja dhe linjat trupore e kanë bërë tani një femër që secili mashkull do e ëndërronte, shkruan “Kosovarja”.

Tek sa jemi mësuar të na sjellë çdo herë imazhe joshëse e provokuese, natyrisht që Majlinda nuk mungon as me selfie të bukura.

Me një sharm e bukuri të thjeshtë, mund ta vëreni se modelja veç po zbukurohet.

A nuk iu duket kështu?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË