Kida pas angazhimeve të shumta që pati në sezonin veror, më në fund ka gjetur kohë për pushime.

Ajo së bashku me dy prindërit e saj ka udhëtuar drejt Turqisë nga ku edhe ka sjellur postime të ndryshme.

Ndërsa, tani si duket Kida iu është rikthyer planeve të reja muzikore, dhe këtë e ka treguar në disa imazhe që ka hedhur në llogarinë e saj në Instagram.

Kida tërë shkëlqim, me grim të lehtë, flokë kaçurrele dhe e buzëqeshur dukej më simpatike se kurrë më parë.

Kida nuk ka dhënë detaje nëse kjo dukej do të jetë pjesë e ndonjë projekti të ri, mirëpo vlen të theksohet se ajo po duket për mrekulli./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË