Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku po shijojnë pushimet bashkë.

Bes Kallaku ka publikuar një fotografi të re në Instagram, të cilën e realizoi në pushime.

Aktori u shfaq i lumtur në përqafim të këngëtares, që të dy kanë lënë pas angazhimet në punë për t’u relaksuar në bregdet.

Për ndryshe, pas këtyre pushimeve pritet që Xhensilën dhe Besin t’i shohim aktiv në projekte të reja në profesionet e tyre.

MUND TË JU PËLQEJNË