Kylie Jenner ka sjellë pamje brenda dhomës së saj të gjumit.

Kylie Jenner vitin e kaluar mori epitetin miliarderja më e re në botë, e kjo padyshim se të bën të kuptosh që ajo bën jetë luksoze, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja ka publikuar së fundi një video, të cilën e kishte bërë në dhomë të gjumit, ku ishte bashkë me vajzën, Stormi.

Ajo tregoi një kënd të dhomës dhe ishte pikërisht ai ku gjendet televizioni, i cili palosej në pjesën e sipërme të dhomës.

Kujtojmë se Kylie Jenner është në lidhje me Travis Scott dhe bashkë kanë një vajzë, kurse në planet e afërta kanë edhe fëmijë të tjerë.

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË