Jonida Maliqi njihet si një këngëtare mjaft e ‘vjetër’ sa i përket viteve që ajo qëndron në skenën muzikore, ajo këngën e nisi nga viti 1995 kur morri pjesë në Festivalin e 35-të të RTSH-së.

Ajo vazhdon edhe sot me publikimin e projekteve të reja.

Jonida gjithashtu njihet edhe për stilin e veçantë që ka, ajo vazhdimisht befason publikun me paraqitjet publike, duke promovuar një stil interesant dhe mjaft të veçantë.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ajo me anë të një fotografie të publikuar në Instagram tregoi se stili i saj ndryshon shumë nga këngëtaret tjera. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË