Është modelja më e ndjekur.

Jo më kot Gigi cilësohet si një nga femrat më seksi në botë.

Gigi Hadid është një nga modelet e kompanisë ‘Victoria Secret’, ajo njihet për romancën që kalon me këngëtarin Zayn Malik.

Modelja me prejardhje palestineze nuk njihet për këso lloj fotografish por me këtë të fundit ka befasuar të gjithë. E veshur në bikini ngjyrë portokalli të pasmet e saj do j’u ‘çmendin’.

Përndryshe Gigi është shumë e ndjekur në rrjete sociale dhe vetëm në Instagram ka më shumë se 48 milion ndjekës. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË