Elita Rudi pa dyshim që është njëra prej moderatoreve më të dashura për publikun edhe pse ka kohë që i ka munguar ekranit televiziv

Që nga muajt e fundit të shtatzënisë, më pas lindja e djalit, e ka larguar nga ekrani. Por, ajo ka mbajtur kontakte me fansat e saj përmes rrjeteve sociale, shkruan “Kosovarja”.

E duke qenë një personazh publik nuk mungojnë raportet e mira me shumë artistë të vendit.

Ajo ka një shoqëri të mirë edhe me zeshkanen Linda Jaranin e njohur me rolin që portretizonte vajzën shkodrane, njëkohësisht edhe aktoren më të bukur kaçurrelëse në hit serialin vendor “O sa mirë”.

Ndonëse, nuk është pjesë e këtij serialit edhe Linda është aktive në rrjetet sociale e cila mban kontakte me fansat dhe kolegët e saj.

Edhe pse nuk qenka edhe i rastësishëm takimi i Elitës me Jaranin, pasi që kohë parë paskan qenë edhe shoqe shkolle./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË