Këngëtarja e njohur, Kida së fundi ka realizuar një fotosesion të ri e në të cilin u shfaq në super formë.

Kida tregoj linjat perfekte në një veshje plotë glamur dhe të shkurtë në të cilin theksoj belin e hollë.

Këngëtarja mahniti në imazhet e publikuara në Instagram ku ka shkelqyer nga bukuria dhe dukja me plotë stil.

Kujtojmë që Kida ka nisur mbarë sezonin veror me një projekt të ri të cilin e solli në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Ermal Fejzullahu.

‘Tela’ tashmë është kthyer në hitin e këtij sezoni dhe për pak ditë ka mbledhur mbi 2 milionë klikime./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË