Ajo njihet si motra e bukuroshes dhe këngëtares Afërdita Dreshaj.

Por, Jehona Dreshaj mund të krenohet me asetet e saj të cilat vlerësohen shumë nga fansat e saj në Instagram.

E këtë ajo e ka bërë sonte ku ka postuar një fotografi në rrjetet sociale e ku ekspozon gjoksin e saj gjigant para afër 100 mijë ndjekësve në Instagram.

Ndryshe, Jehona thuhet se ka të përfunduar fakultetin e drejtësisë në Amerikë dhe është juriste. /GazetaExpress/

MUND TË JU PËLQEJNË