Duli është ndër këngëtarët më të dashur e sidomos për ata që pëlqejnë baladat e dashurisë.

Ai është i martuar dhe ka fëmijë, madje djalin e ka edhe të martuar, shkruan ORAinfo.

Duli është shumë aktiv si në rrjetet sociale, ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme muzikore si dhe në dasma e ahengje familjare.

Ai kohëve të fundit është bërë gjysh, e këtë duket se po e përjeton me shumë emocioon.

Së fundmi ka publikuar një foto në të cilën shihet mbesa e tij me një veshje princeshe.

MUND TË JU PËLQEJNË