Është rrugës për tu bërë gjyshe, megjithatë këngëtarja Remzie Osmani po befason dita-ditës me paraqitjet e saj.

Është e vjetër për nga karriera por pamja e saj veçse është rinuar për gjithë këto vite, shkruan “Kosovarja”.

Remzia ka treguar se tashmë po pret një nip apo mbesë dhe se është e lumtur më këtë lajm.

Ajo duket të jetë gjyshja më e re dhe më e bukur e estradës. Nuk i mungon energjia, pozitiveteti dhe sharmi, e as kujdesi ndaj vetes.

Sot është parë duke rregulluar flokët në njërin. nga sallonet e bukurisë ku tregon se akoma nuk e ka ‘lëshuar’ vetën./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË