Alban Mehmeti këngëtari i dëshmuar dhe i pranuar nga publiku po vazhdon sukseset e tij në botën e muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Kohët e fundit është shndërruar në këngëtarin më të kërkuar të sezonës për dasma e ahengje të ndryshme.

Krahas muzikës, Albani çdo herë ka treguar se është edhe një bashkëshort dhe baba i përkushtuar.

I martuar me Fjolla Svircën më të cilën kanë dy djem ata janë duke kaluar çastë të bukura në pushime.

Është Fjolla ajo që po merr vëmendje si çdo herë me paraqitjet e saj plot stil e elegancë.

Për më shumë le të flasin imazhet:/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË