Bukuroshja Morena Taraku rëndom vihet në qendër të vëmendjes për shkak të pamjes dhe stilit të saj luksoz e të pa krahasueshëm.

Morena është ekzemplar i veçantë në skenën muzikore, madje jo vetëm shqiptare, por edhe atë turke, pasi së fundi po ndërton karrierë muzikore edhe atje, shkruan “Kosovarja”.

Morena, po jeton larg vendlindjes e larg familjes dhe është e natyrshme që nga distanca të ndjej mall për më të dashurit.

Nga postimet, mësojmë se bukuroshes po i mungon shumë nipi i saj, djali i vëllait, Alku i vogël, të cilin vërehet që Morena e ka pikë të dobët.

Morena Taraku

Publiée par Kosovarja Video sur Jeudi 5 septembre 2019

Alk, duket bebe me shumë stil.

MUND TË JU PËLQEJNË