Tuna u shfaq joshëse në paraqitjen e radhës.

Tuna po shijon pushimet në bregdetin turk, ndërsa nuk heziton të publikojë kohë pas kohe imazhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një palë pantallona shumëngjyrësh dhe një bluzë të shkurtër.

Teksa pozoi në anije, Tuna kishte vënë një kapele të kapitenit në kokë dhe dukej shumë atraktive.

“Ju mund të fundoseni, të notoni ose të jeni kapiten”, shkruan ajo. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË