Ronela qenka me të vërtetë shumë romantike dhe një takim dashurie me të, paska goxha punë për t’u organizuar.

Këngëtarja e famshme Ronela Hajati, u është përgjigjur ndjekësve të saj në Instagram, në pyetjen se si do dukej një mbrëmje perfekte në një takim dashurie?“Plazh, zjarr, alkool dhe muzikë”, është përgjigjur Ronela në këtë pyetje.

Hajati raportohej të ishte në lidhje dashurie me reperin Young Zerka, mirëpo kohës së fundit thuhet se dyshja është ndarë e madje ata më nuk ndjekin as njëri tjetrin në Instagram.

MUND TË JU PËLQEJNË