Tash e sa kohë Majlinda Zeka po qëndron e palëkundur në kryefaqet e ballinave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja kosovare është e njohur nga publiku dhe vazhdon të jetë nga femrat më të komentuara qysh nga lidhja e saj me reperin Majk.

Bukuria e rrallë e stili i veçantë që e posedon bëjnë që të jetë ndër femrat më të ndjekura në rrejtet sociale.

Majlinda komentohet sidomos për pozat joshëse që shkrep duke vërë në pah linjat perfekte të trupit.

Megjithëse u bë nënë Majlinda është e pakrahasueshme sa i përket paraqitjeve të saj me plotë elegancë.

E me kaq stil ajo po e vesh edhe djalin e saj Roanin. Vogëlushi simpatik sigurisht që ka fatin të jetoj në këtë luks duke poseduar çdo gjë që i a qejfi./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË