Prokuroria Themelore e Ferizajt ka njoftuar se një person i mori jetën vetës në fshatin Sojevë.

Sipas raportit të Prokurorisë, trupi i pajetë është dërguar në obduksion.

“Gjatë 24 orëve të fundit, ka ndodhur një rast në fshatin Sojevë, me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pajetë është dërguar për obduksion”, thuhet në raportin e prokurorisë.

Sidoqoftë, deri tani nuk dihen shkaqe dhe as ndonjë detaj lidhur me gjininë apo moshën e viktimës./Reporteri.net

MUND TË JU PËLQEJNË