Leonora Jakupi është këngëtarja më e rezervuar që asnjëherë nuk është hapur shumë nga jeta private.

Ndonëse ka pasur mjaft kërkesa për të njoftuar publikun dhe me anëtarët e tjerë të shtëpisë, nga ajo nuk ka pasur as edhe një lëvizje të vogël, shkruan Kosovarja.

Por, sot erdhi pak më ndryshe, pasi mesa duket nuk i rezistoi dot bukurisë dhe ditëlindjes së mbesës së saj.

Si rrallë herë, Leonora erdhi me nje urim për të, i cili ishte:

“Urime ditëlindjen e bukura More. Të don teta shumë”. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË