Elita Rudi sot feston ditëlindjen e 26-të dhe për të urimet nuk kanë munguar nga njerëzit e dashur.

Moderatoren më të mirënjohur dhe më të pëlqyer e kanë uruar të gjithë me urime nga më të ndryshmet, e ndër ta edhe vjehrra e saj erdhi me një urim shumë të veçantë, shkruan Kosovarja.

Ajo kishte zgjedhur fjalët më të ëmbla për nusen më të bukur, duke treguar dashuri të madhe për ta, e ato ishin:

“Urime ditëlindjen. Qofsh e lumtur për jetë nuse”.

Me këtë rast, ajo kishte bashkëngjitur edhe një fotografi shumë të bukur, të cilën mund ta shihni në vijim. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË