Reputacionet vjehërr re tani janë bërë temë diskutimi edhe në show bizin kosovar.

Ka emra të njohur të estradës që gëzojnë një reputacion për t’iu marr lakmi si nuse e vjehërr shkruan Kosovarja.

Shyhrete Behluli, Remzie Osmani, Shkurte Fejza janë vetëm disa prej vjehrrave më të dashura për publikun.

Por, nuk duhet lënë anash as gruan e të madhit Sabri Fejzullahu apo ndryshe vjehrrën e Arianës, të cilat njihen për raportet mjaft të mira që kanë më njëra- tjetrën.

Madje, këtë shpesh e ka bërë të ditur vetë Nera duke e konsideruar Arianën jo si nuse të djalit, por si një vajzë të sajën.

Ndërkohë, që sot Ariana po feston ditëlindjen, ku urimet e shumta nuk kanë munguar duke e rrethuar me respekt e dashuri edhe Nera nuk ka hezituar t’ia bëjë nuses së saj këtë dhuratë kaq të bukur.

E bukur, e dashur dhe e kujdesshme kjo është vjehërr Nera./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË