Prej shumë kohësh këngëtari i njohur për publikun shqiptar dhe gjithë botën, Ricky Martin është duke jetuar një histori të bukur dashurie me një tjetër mashkull.

Në dhjetor të vitit të shkuar, këngëtari dhe partneri i tij u bënë prindër të një fëmije.

Ishte një vajzë, e cila erdhi në jetë nga një mitër surrogato.

Pas lindjes së vajzës, Martin u shpreh se ai dhe partneri i tij ishin shumë të lumtur pas ardhjes në jetë të vogëlushes Lucia.

Sëfundmi këngëtari e ka treguar për herë të parë fytyrën ëngjëllore të Lucias me një foto të postuar në Instagram

Ai shkruan:

Drita e syve të mi”.

MUND TË JU PËLQEJNË